Oferta

Kierowca kat.C

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,
  • przewóz i dostarczenie towaru do Klienta,
  • rozładunek towaru,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C oraz „Karta Kierowcy”,
  • aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Stanowisko

Dział

Logistyka

Od kiedy

Od zaraz